stycznia 01, 2022

Podsumowanie 2021 roku

Powoli kończymy kolejny normalny - nienormalny rok.
Dla mnie był on w pewnym sensie przełomowy, ponieważ wiązał się z powrotem do pracy.

Blogowo było bardzo dobrze. Nie mam wrażenia, że piszę tylko dla siebie. Bardzo dziękuję wszystkim, tym anonimowym, którzy wpadają po cichu i tym znajomym, którzy zostawiają po sobie ślad - dziękuję, że wpadacie, czytacie, dzielicie się swoimi przemyśleniami, opiniami. Ponoć blogi powoli umierają, ale mam nadzieję, że jeszcze długo tak się nie stanie. 

Poniżej przedstawiam najchętniej czytane w zeszłym roku posty:


W 2021 roku objęłam swoim patronatem 3 wyjątkowe książki. Każda jest inna, każda wnosi coś innego, każdą szczerze polecam.

Niestety, nie wszystkie przeczytane książki okazały się strzałami w 10. Niektóre były to strzały prosto w zęby. Teksty wypalające gałki oczne, niepotrzebne kolejne tomy, nudne, rozwleczone fabuły, wręcz obrażające szare komórki. Powodów, dla których niektóre powieści nie zdobyły mojej aprobaty było wiele. Poniżej top 5 najgorszych, których z pewnością NIE POLECAM (kolejność przypadkowa):
Na blogu ukazały się również wywiady m.in z pisarką Moniką Magoską-Suchar oraz post z cyklu - czego o mnie nie wiecie - '5 książkowych faktów o mnie'

Blog to także Instagram, który bardzo lubię, i na który serdecznie zapraszam. Jak widać próbowałam iść w ciepłe barwy na fotografii, ale chyba wolę te zimne, które mam teraz;) Niestety jest to aplikacja, która rządzi się swoimi prawami. Jednak mimo, iż obecne zasięgi leżą i kwiczą z żalu, bo są o dobrą połowę mniejsze niż były to nie zamierzam go opuszczać - chyba już się od niego uzależniłam ;)  


Na koniec chciałam Wam życzyć

zdrowia, uśmiechu, pomyślności,
każdego dnia dużo radości,
w pracy sukcesów, bez zbędnych stresów.
Portfela grubego i szczęścia wielkiego!
Szczęśliwego Nowego Roku!
11 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku i mnóstwa ciekawych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego i zaczytanego 2022.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego , co najlepsze, świetne podsumowanie :-) . Też mam Instagrama, ale za bardzo jeszcze nie mogę się do niego przekonać :-) . Serdecznie pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby 2022 był dużo dużo dużo lepszy od poprzednika! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne podsumowanie i świetne wyniki! Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego na nowy rok!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlpeszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nono ,,Schronisko" przyciągnęło mnóstwo czytelników :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Feminadomi.pl , Blogger