maja 01, 2017

Wachlarz rzęs naturalnie? Lash Volution

Postanowiłam przetestować i podzielić się opinią o jednym z produktów, który znalazł się w marcowym pudełku ShinyBox. Jak zapewnia producent LashVolution (https://lashvolution.pl/) po 4 tygodniach stosowania moje rzęsy będą dłuższe, gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące. Odważna deklaracja więc chętnie przekonam się, czy tak rzeczywiście sie stanie. Z natury rzęsy mam czarne, długie i jest ich sporo, ale jednak nie pogardzę większą gęstością i mniejszym wypadaniem ;)Według informacji na opakowaniu w Polsce zostały wykonane badania nad tym preparatem, (na grupie 30 kobiet), które wykazały, iż stosowanie LashVolution spowodowało o 87% dłuższe i o 80% gęstsze rzęsy. No cóż, grzechem byłoby nie spróbować;) Ponieważ mam za sobą już tydzień stosowania to zostały jeszcze tylko trzy .... :)


Serum wygląda jak typowy eyeliner, z tym że jest bezbarwny.
Jego aplikacja nie sprawia żadnej trudności :)


Skład: LashVolution zawiera najwyższej jakości składniki. Skład: woda, gliceryna, myristoyl pentapeptide-17, propanediol, ekstrakt z kamelii japońskiej, wyciąg z pokrzywy, acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, ekstrakt z rumianku, dechloro dihydroxy difluoro ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, ethylhexylglycerin, niacinamide, phenoxyethanol, propylene glycol, sodium Hydroxide. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

Rzęsy przed stosowaniem:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Femina domi , Blogger