września 24, 2021

Smocze jajo - Paweł Gołuch. Zapowiedź patronacka

 


Już 05.10 będzie miała premierę książka Pawła Gołucha "Smocze jajo" Wydawnictwa Dreams, którą objęłam patronatem medialnym, co oznacza, że z całego serca Wam ją polecam💛

Ilość stron: 80
Oprawa: twarda + UV
Autor: Paweł Gołuch
Ilustracje: Marcelina Gradowska
Format: 203x254

Opis:

Kto pokona smoka? 
Jaką tajemnicę skrywa król Władysław? 
I gdzie podziało się smocze jajo?

Pewnego razu do wsi Cicha Woda przybywa królewski goniec z ważnym obwieszczeniem: król wyznaczył wysoką nagrodę za przegonienie smoka, który co dzień atakuje mury zamku. Na ochotnika zgłasza się ubogi Janek. Cała sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana, niż ktokolwiek się spodziewał. A smok może mieć poważny powód, że tak się zachowuje.

Smocze jajo to wartka i pełna humoru opowieść o tym, że zwycięstwo nie zawsze zależy od siły i uzbrojenia. Za to dar przyjaźni może się okazać… potężną bronią.


O autorze:
Paweł Gołuch urodził się w 1981 roku i od urodzenia mieszka w Skoczowie. Od najmłodszych lat pasjonowało go programowanie. Ukończył informatykę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Po kilku latach pracy w zawodzie programisty przejął rodzinną firmę i wspólnie z żoną Marzeną zajęli się renowacją wyrobów ze skóry. Wychowują dwóch synów – Szymona i Piotra. To właśnie dla nich zaczął pisać i teraz nie wyobraża sobie, aby przestać. Poza rymowaniem uwielbia siatkówkę, górskie wycieczki i grę na gitarze

9 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu i oczywiście czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję patronatu. Przepiękna okładka , a i treść wydaje się być wciągająca. Miłej soboty i weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie książka trafia w mój gust :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem, jak się pisze bajki dla dzieci. I jak pisze je programista :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki wspaniały patronat - GRATULUJĘ!! Piszący programiści to albo tragedia, albo złoto, a skoro wydawca się znalazł to jestem przekonana, że "Smocze jajo" będzie genialne! Czekam na Twoją recenzję! :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Femina domi , Blogger