lipca 22, 2020

Współpraca

Femina domi

Recenzje na blogu zamieszczam od trzech lat, każda jest wynikiem moich subiektywnych, zawsze szczerych przemyśleń. Nie jestem krytykiem literackim, do każdego dzieła podchodzę, jako czytelnik. Na moim blogu nie ma miejsca na fałszywe opinie, czy nieprawdziwe zachwyty. Mam swoje wymagania odnośnie lektur i jeżeli one ich nie spełniają to o tym piszę. Staram się znajdować dobre strony i w złych książkach, ale jeżeli ich nie widzę to mój obserwator się o tym dowie.


Podejmuję się współpracy komercyjnej, jak i barterowej. W przypadku tej pierwszej działania promocyjne są szersze i dłuższe, i oczywiście mają pierwszeństwo.
 

Wszelkie pytania, czy propozycje współpracy proszę kierować na mail: feminadomi@gmail.com, bądź w wiadomości prywatnej, jeżeli współpraca ma się ograniczać, bądź skupiać przede wszystkim na Ig: https://www.instagram.com/femina_domi/

  • Statystyka za ostatnie 2 m-ce.


*****


Moje opinie zostały wykorzystane m.in.:

Wydawnictwo skrzat
***

Asia Olejarczyk

***


Madka roku. Katarzyna WierzbickaWspółpracuję z różnymi wydawnictwami, autorami oraz markami. Nie oznaczam postów, jako reklamowe jeżeli opierają się na mojej opinii. Wtedy to recenzja, a nie reklama, a te jak wspomniałam, są zawsze szczere. Propozycje współpracy reklamowej, a nie recenzenckiej rozważam indywidualnie. Po szczegóły zapraszam do kontaktu mailowego.
Pozdrawiam! 

Brak komentarzy:

Copyright © Femina domi , Blogger