listopada 28, 2022

Ranking twórców 2022

Kochani, 
1 listopada ruszyła 4 edycja ogólnopolskiego Rankingu „Opowiemci” 2022, w której doceniane są osoby aktywnie promujące czytelnictwo.

Jak podaje Beata Skrzypczak, organizatorka plebiscytu, w 2021 roku oddano 7369 ankiet, w których można było oddać głos w 14 kategoriach. W tym roku można głosować w 15 kategoriach tematycznych, a głównym partnerem plebiscytu jest serwis Audioteka: dobrze opowiedziane historie.

Głosowanie na swoich ulubionych twórców jest bardzo proste, wystarczy zaznaczyć w danych kategoriach tych, którzy według Was na to zasługują i zostawić swój mail - to wszystko :) 

W tym roku mój blog został nominowany w kategorii: blog literacki. Ktokolwiek mnie nominował, sprawił mi wiele radości - bardzo bardzo dziękuję :) 

Jeżeli macie ochotę zagłosować na swoich ulubionych twórców to przypominam, że głosy można oddawać do 31 grudnia. 


13 komentarzy:

 1. Gratuluję nominacji. Moje Kocie czytanie również zostało nominowane w tej samej kategorii. Życzę powodzenia. Ja już swój głos na Ciebie oddałam kochana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję nominacji. Moje Kocie czytanie również zostało nominowane w tej samej kategorii. Życzę powodzenia. Ja już swój głos na Ciebie oddałam kochana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak widziałam, też już oddałam swoje głosy. Twój jest jednym z moich ulubionych, bo piszesz takie recenzje, że po prostu chce się je czytać :)

   Usuń
 3. O nie wiedziałam, ze wsrod blogów czytelniczych są takie nominacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rankingu są różne kategorie, nie tylko blogi, ale też akcje czytelnicze, bookstagramy, nawet zdjęcia ;) Polecam zajrzeć :)

   Usuń
 4. Zajrzę z pewnością i pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie ♡
  Gratuluję nominacji! Nie słyszałam o tym rankingu, ale to rewelacyjna sprawa :) Trzymam kciuki!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Feminadomi.pl , Blogger