lipca 21, 2017

Kuracja rzęs z LashVolution - efekty

Wracam dziś do postu z maja, w którym pisałam o odżywce do rzęs LashVolution (Wachlarz rzęs naturalnie?). Testowałam go sumienie ponad 4 tygodnie, wieczór w wieczór i mogę w końcu podzielić się efektami.  LashVolution po 4 tygodniach stosowania miał sprawić, że moje rzęsy będą:
  • dłuższe
  • gęstsze
  • mocniejsze
  • bardziej lśniące 
Rzęsy, jak można zobaczyć to na załączonych zdjęciach, są minimalnie dłuższe. Nie zauważyłam aby były gęstsze, czy bardziej lśniące. Zauważalnym efektem w trakcie trwania kuracji było wzmocnienie rzęs. Niestety teraz po zakończeniu stosowania wypadanie wróciło do pierwotnego stanu. Produkt nie wywołał u mnie żadnych reakcji alergicznych czy innych negatywnych skutków. 

Stosowanie LashVolution nie należało do bardzo zajmujących, czy problematycznych. Proste i łatwe nałożenie jest niewątpliwym plusem tego produktu. Efekty jakie są każdy widzi;) Cena może stanowić pewną barierę, więc jeżeli ktoś chciałby poprawić kondycję swoich rzęs lżejszym dla portfela nakładem, może zacząć np. od olejku rycynowego. Osobiście zależało mi na wzmocnieniu i zagęszczeniu, dostałam wzmocnienie, ale czasowe i wydłużenie, ale minimalne, nie można jednak powiedzieć, że efektów nie ma :) Polecam wypróbować na sobie (jeżeli nie szkoda wam pieniędzy:).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Femina domi , Blogger