marca 02, 2017

Kochamy nasze dzieci, ale....

.... miło jest, gdy choć na chwilę zajmą się tylko i wyłącznie sobą, a my w tym czasie odpoczniemy i zresetujemy mózg zmęczony wymyślaniem nowych zabaw. Regeneracja szarych komórek po ciągłej pracy na najwyższych obrotach - przy odpowiadaniu na tysiące pytań stawianych przez nasze ukochane dziecko - jest absolutnie niezbędna.

Okazuje się, że istnieje taka rzecz, która kieruje moją córeczkę w świat, w którym może obejść się beze mnie. Od zawsze jej pasją było tworzenie; czy to malowanie, czy lepienie, czy wycinanie - uwielbia. Wszelkie farby, kredki, mazaki to jej pasja. Tworzeniem swoich prac potrafi się dość długo sama zająć. Do tej pory przy malowaniu korzystałyśmy głównie z czystych kartek A4 bądź malowanek xxl, które jednak były dość kłopotliwe (zwijanie się, przebijanie itp.). Na szczęście odkryłyśmy inny, lepszy wymiar takich dużych kolorowanek.

Malowanki ze sklepu Monumi maja rozmiar 120x80 i posiadają wzmocniony spód arkusza, który zabezpiecza przed przesiąkaniem farb. Boki troszkę się zwijają, ale z pewnością nie tak jak te zwykłe. Farbki nie przebijają więc nie trzeba kłaść pod nią żadnych gazet. W sklepie jest spory wybór obrazków, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. My wybrałyśmy 'choinkę' i 'Mikołaja'.
P.S. Przed przystąpieniem do pracy, nie zapomnijcie ubrać dziecka w rzeczy, które spokojnie może pobrudzić ;)

       
 Takie fajne, że nie mogła się zdecydować, którą najpierw, więc była jedna pod drugą ;)


A tak wyglądało malowanie 'zwykłych' kolorowanek xxl.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Feminadomi.pl , Blogger