kwietnia 22, 2022

Bestseller - Kasia Keller. Zapowiedź patronacka

Kochani,
już 13 maja premierę będzie miała komedia obyczajowa autorstwa Kasi Keller, którą z wielką przyjemnością objęłam patronatem.

"Bestseller" to powieść, która wywołuje zarówno ciekawość,  jak i szczere rozbawienie. 
Polecam z całego serducha! 

Hania, po sromotnej porażce pisarskiego debiutu, skrywa się w domu po babci, licząc na to, że w piekielnej głuszy Zadubia odnajdzie spokój i siłę do dalszej pracy twórczej. Ale diabli nadali panią Czesię, która wie lepiej, co jest dla Hani dobre. Ilekroć na siebie wpadają, a zdarza się to dość często i nigdy przypadkowo, pani Czesia zawsze ma dla niej porady na udane życie. I to nie tylko towarzyskie, czy zawodowe, ale również to bardziej prywatne. Mało tego, ma nawet dla Hani idealnego kandydata na męża. 
Cóż z tego, że Hania wcale nie zamierza wychodzić za mąż?

Bestseller to powieść pełna dobrego humoru, gagów sytuacyjnych i wartkiej akcji. Historia Hani i pani Czesi z całą pewnością, skutecznie i trwale, poprawi humor nawet najwybredniejszym czytelnikom.

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży.

Wydawnictwo Vectra
Liczba stron - 288

9 komentarzy:

 1. Ta książkowa zapowiedź jest doskonałą odpowiedzią na moje obecne potrzeby czytelnicze. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że zapowiada się bardzo interesująca książka. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również gratuluję patronatu i czekam na recenzję. Pozdrawiam serdecznie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze skojarzenie po zerknięciu na okładkę - żeńskie wydanie Kuby Wędrowycza! :) Trochę się cykam komedii książkowych (że znów się natnę), więc wolę obwąchać z daleka i ewentualnie może kiedyś ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu! Zapowiada się super książka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu, a po książkę chetnie sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 7. Kobitka na okładce już mnie przekonała, a po opisie już wiem - będę czytała.
  Gratulacje patronatu!:)

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Femina domi , Blogger