lipca 08, 2023

L’Oréal Paris, Revitalift Clinical, serum i krem z witaminą C

Dawno nie było u mnie kosmetyków, czas to nadrobić, zwłaszcza, że te kosmetyki Loreal Paris z witaminą C są naprawdę godne uwagi💛

Poniżej obietnice producenta oraz krótko i treściwie moje wrażenia ⬇️

KREM: Bardzo dobry!

Opis producenta80% oznak starzenia się skóry jest spowodowane przez promienie UV. Odkryj rozświetlający krem na dzień z witaminą C* i SPF50+ Revitalift Clinical od L’Oréal Paris, który każdego dnia wspiera ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, pomaga zapobiec pojawieniu się pierwszych oznak starzenia się skóry, a także zredukować przebarwienia oraz drobne zmarszczki.
Formuła kremu została wzbogacona o:
- witaminę C* - antyoksydant, który pomaga rozświetlić skórę;
- SPF50+ - filtr przeciwsłoneczny zapewniający bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Widoczne rezultaty: - W ciągu pierwszego miesiąca 93% kobiet przyznaje, że przebarwienia są mniej widoczne, a 92% potwierdza, że drobne zmarszczki są zredukowane**.

Krem posiada ultralekką, nieklejącą się konsystencję i zapewnia niewidoczne wykończenie na skórze. Jego formuła powstała w oparciu o technologię NETLOCK - po nałożeniu, na skórze tworzy się ultracienka, jednolita i wytrzymała warstwa ochronna.

*Pochodna witaminy C.
**Samoocena 105 kobiet po 4 tygodniach.

Moja opinia (same zalety):

* Krem pięknie wygładza i rozświetla skórę

* Bardzo dobrze nawilża

* Posiada estetyczne i praktyczne opakowanie

* Subtelny, prawie niewyczuwalny zapach

* Bardzo dobrze się rozprowadza

* Nie zapycha

* Zawiera filtr 50!


SERUM: Dobry, ale nie bardzo dobry

Opis producentaL’Oréal Paris przedstawia przełomowe Rozświetlające serum Revitalift Clinical, które pomaga zwalczać 3 pierwsze oznaki starzenia się skóry: niejednolity koloryt, rozszerzone pory i drobne zmarszczki. Efekt? 2x bardziej rozświetlona i 3x gładsza skóra już po miesiącu stosowania.*

Formuła serum zawiera:
- 12% czystej witaminy C (kwas L-askorbinowy) - silny antyoksydant, który pomaga nadać cerze blasku i zredukować oznaki starzenia;
- kwas salicylowy - składnik o właściwościach złuszczających, który pomaga zmniejszyć widoczność porów i wygładzić teksturę skóry;
- witaminę E - antyoksydant, który wraz z witaminą C pomaga chronić skórę przed stresem oksydacyjnym.

Widoczne rezultaty: - Już po 1 użyciu: skóra jest nawilżona, wygląda na bardziej rozświetloną i gładszą; - Po 1 miesiącu: tekstura skóry jest poprawiona, jej koloryt bardziej wyrównany, widoczność porów, drobne linie i zmarszczki wyraźnie zmniejszone; - Po 2 miesiącach regularnego stosowania**: niejednolity koloryt -53%, widoczność porów -59%, drobne linie -55%, zmarszczki - 41%.

Serum zamknięte jest w matowej szklanej butelce z powłoką anty-UV, która chroni formułę przed dostępem do światła i tlenu.

*Badanie kliniczne na 63 osobach, po 4 tygodniach.
**Badanie kliniczne na 63 osobach, po 8 tygodniach.Moja opinia:

Minus

* Serum początkowo bardzo dobrze nawilżało moją skórę, jednak przy dłuższym stosowaniu zaczęło ją odrobinę wysuszać, musiałam nakładać więcej kremu, by zatuszować suche miejsca.

Plusy

* Pięknie wygładza i odświeża skórę

* Estetyczne i praktyczne opakowanie pozwala zachować higienę i nabierać tyle produktu ile naprawdę potrzebujemy

* Prawie niewyczuwalny zapach

* Wydajny


* Na plus w obu przypadkach praktyczne, higieniczne i ładne opakowania. 

******
Próbowaliście kosmetyków z witaminą C?

4 komentarze:

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Feminadomi.pl , Blogger