marca 05, 2021

Podsumowanie lutego

Jak Wam minął drugi miesiąc roku? Muszę przyznać, że mi nie najgorzej, także pod względem czytelniczym. Przeczytałam 5 książek, z których w większości jestem zadowolona. Na podium, jeżeli chodzi o satysfakcję z lektury, stoją "Czas tajemnic" (Marzena Rogalska) oraz "Schronisko" (Sam Lloyd), czyli obyczajówka i thriller. 

Najgorszą książką, którą w lutym przeczytałam była najnowsza powieść Marcela Mossa "Wszyscy muszą zginąć". Jeżeli macie ochotę zweryfikować moją opinię to serdecznie zapraszam do akcji, która przez cały marzec będzie trwała na na moim profilu na Instagramie, czyli #CzytamKsiążkiWydawnictwaFilia.


Każdy kto w marcu zamieści na swoim profilu post z książką(ami) Wydawnictwa Filia, dodając hasztagi #czytamksiążkiwydawnictwafilia #marzeczfeminadomi
bierze udział w zabawie, w której może wygrać DOWOLNĄ, wybraną przez siebie książkę z tegorocznych nowości Wydawnictwa
Udział można brać wielokrotnie, dodając tyle postów ile Wam w duszy zagra, gdyż aktywność to istotne kryterium wyboru zwycięzcy A zwycięzców będziesz czterech, jeden na każdy tydzień marca. Serdecznie zapraszam do udziału :)

W lutym toczyła się bardzo podobna zabawa, ale dotyczyła książek Wydawnictwa Muza. Bardzo fajnie się rozkręciła - było ponad 100 zgłoszeń. 


Jeżeli mowa o Instagramie to bardzo się cieszę, ponieważ w lutym wybiło 4500 obserwacji. Bardzo dziękuję, bo wiem, że grono osób, które odwiedza mnie na blogu zagląda i obserwuje mnie też na Ig.

Z ważnych informacji chciałam jeszcze przypomnieć, że oprócz akcji z Wydawnictwem Filia, zarówno na Ig, jak i tutaj na blogu trwa rozdanie z trzema książkami do wyboru, tutaj również zapraszam do udziału :)


Wpisem, który cieszył się największą popularnością w lutym był ten opiniujący książkę Marcela Mossa, o której wyżej już napisałam, że była dla mnie najgorszą lekturą lutego. Na drugim miejscu, był stary wpis o kuchni - klik a na trzecim recenzja, również wspomnianego wcześniej "Schroniska".


Tyle o lutym, mam nadzieję, że Wasz też był całkiem udany? :) 


17 komentarzy:

 1. był u mnie bardzo udany :D Miłęgo wieczoru

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie był stresujący, ale udany. Fajnie, że z większości książek byłaś zadowolona.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przeczytać nową książkę Rogalskiej. Koniecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie był dość udany, ale czytam kilka książek na raz. Zmieniam po prostu aktywności :) Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku. Koniecznie muszę przeczytać Schronisko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w tym miesiącu nie miałam szczęścia do dobrej lektury, dlatego Schronisko zapisuję do listy. Czas tajemnic już czeka na półce. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyli różnorodnie, też lubię sięgać po różne pozycje gatunkowe. Udanych lektur w marcu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Różnorodność sprawia, że chce się więcej czytać. Każda książka w swoim gatunku ma pewne powtarzalne konwencje. Dlatego zróżnicowanie ma swoje plusy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój luty to były głównie książki Marty Kisiel, więc czytelniczo też bardzo udany miesiąc. Zauroczyłam się :)

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie luty był bardzo zapracowany. Mam nadzieję, że w marcu znajdę więcej czasu na lekturę.
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. W końcu mogę wziąć udział :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Udany wynik :) W najbliższym czasie zabieram się za czytanie schroniska. Mam nadzieję, że mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie luty był tak zapracowany, że ledwo sięgnęłam po książki dla własnej przyjemności. Ale teraz mam nadzieję, że będę nadrabiać ^_^

  OdpowiedzUsuń
 14. Trochę mi przykro, bo zaintrygowało mnie "Wszyscy muszą zginąć", a po Twojej recenzji chyba jestem zdecydowana by ją sobie odpuścić...
  U mnie luty to 4 książki, ale były to satysfakcjonujące lektury, a to w sumie najważniejsze. Niestety marzec raczej nie będzie dużo lepszy, ale czytamy dla przyjemności. ;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Feminadomi.pl , Blogger