grudnia 01, 2020

Podsumowanie listopada

Listopad upłynął mi przede wszystkim na wsparciu zbiórki charytatywnej, dla chorującego na SMA Maciusia Cieślika. Dzięki tej akcji mogłam się naocznie przekonać jak wielu dobrych ludzi mnie otacza. Jedni przekazali wspaniałe nagrody, inni wpłacali tyle ile mogli pieniędzy. I chociaż nie mogłam nagrodzić wszystkich, biorących udział w rozdaniach to mam nadzieję, że świadomość, że zrobili coś dobrego, pomogli dziecku, również będzie dla nich nagrodą. 

Akcja, tu na blogu, miała praktycznie zerowe zainteresowanie, ale na szczęście osoby na Instagramie i fb nie zawiodły, bardzo im też z tego miejsca dziękuję. Każdy jest bohaterem, ten który podzielił się złotówką i ten, który pomógł, przekazując nagrodę, a darczyńców było naprawdę sporo:
Niektórzy nie tylko zasponsorowali nagrodę, ale oprócz tego jeszcze dodatkowo zasilili skarbonkę Maciusia! Jesteście Wielcy Kochani! Wierzę, że dobro powraca i ta siła, energia i wsparcie na pewno nie pójdą na marne. 

Osobne podziękowania należą się 


która mnie wsparła i zorganizowała na swoim profilu licytacje. Dziękuję Kochana!!! I dziękuję wydawnictwom Albatros oraz Insignis, a także @mama_z_ksiazka, którzy je wsparli.

Skarbonka, którą utworzyłam będzie 'czynna' aż do zakończenia całej zbiórki dla Maciusia, można więc cały czas wpłacać -  https://www.siepomaga.pl/bookstagram-dla-maciusia. Za każdy grosz i każdą złotówkę z całego serca dziękuję.

*****

Listopad był miesiącem wzruszeń, ale też wielu dobrych książek. Na pierwszy plan wysuwa się Alex North i jego najnowsza książka "W cieniu zła" przyzwoitym thrillerem okazała się też powieść "Małe sekrety", natomiast najsłabszą pozycją, której nie polecam, była "Stażystka" Alicji Sinickiej. Chciałam też zwrócić Waszą uwagę na książkę nieżyjącego ks. Piotra Pawlukiewicza "Życie. Instrukcja obsługi"

Książek, które przeczytałam było więcej, ale niestety nie wszystkie zdążyłam opisać. Listopad zdecydowanie mi nie tyle minął, co uciekł nim zdążyłam się obejrzeć ;)

Tym razem nie wstawiam żadnych zapowiedzi, gdyż nie mam zielonego pojęcia, co będę tego ostatniego miesiąca roku czytała, a Wy? Macie listę lektur na grudzień? 

12 komentarzy:

 1. Wspaniałe podsumowanie. Ja też czytam, gdzie się da , - i - ile się da . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie listopad też obfitował w dobre lektury, a i grudzień zaczynam bardzo dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super podsumowanie. Miłego grudnia :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też listopad minął nie wiadomo kiedy. A teraz mamy już grudzień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie listopad był bardzo trudnym miesiącem i cieszę, się że już się skończył.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój listopad również minął bardzo szybko. Za szybko. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Listopad minął okropnie szybko, w sumie i dobrze, niech cały ten rok się skończy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się cieszę, że listopad się skończył. Listy książek na grudzień nie mam, ale mam listę książek do przeczytania w ogóle i mam nadzieję, że w końcu uda mi się ją skrócić ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym przeczytać "Boże Narodzenie w Lost River", bo kupiłam ją z tym konkretnym przeznaczeniem, na grudzień właśnie. A później to już tylko nowe felietony Clarksona.

  OdpowiedzUsuń
 10. Z perspektywy czasu wydaje się, że listopad szybko minął, ale był męczący. Swoimi rozdaniami charytatywnymi wniosłaś trochę dobrej energii.
  Gratuluję liczby przeczytanych książek.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 11. Udało ci się zrobić zamieszanie na Instagramie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super podsumowanie :) Dobrego grudnia!

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Będzie mi bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza i dodasz go do obserwowanych. Zostaw również adres swojego miejsca, z przyjemnością Cię odwiedzę.

Copyright © Femina domi , Blogger